Nog dagen voordat de nieuwe Lef in de winkel ligt!
Het Trimbos-instituut en Kenniscentrum Phrenos starten in november met de ontwikkeling van een leerplan Ervaringsdeskundigheid voor zowel MBO als HBO-niveau.
Onlangs heeft de Nederlandse Zorgautoriteit ervaringsdeskundigheid opgenomen in de NZa-beroepentabel. Eén van de voorwaarden hiervan is dat er eenheid bestaat in de opleidingen tot ervaringsdeskundige.Het leerplan van Trimbos-instituut en Kenniscentrum Phrenos heeft als doel om een landelijke norm te stellen de MBO en HBO-opleidingen ervaringsdeskundigheid. Het leerplan zal in najaar 2017 af zijn. Bij het project zijn ook ROC Zadkine, Fontys Hogeschool, GGZ Nederland, RIBW Alliantie en het Netwerk Kwaliteitsontwikkeling (NKO) betrokken.
Datum: 08/09/2016
De zussen Eva (34) en Renee (29) Kelder debuteerden in mei 2014 tegelijkertijd met een boek. Algemeen thema: er niet willen zijn en je niet goed genoeg voelen. Bij Renee resulteerde dat in een autobiografie over haar ghb-verslaving. Eva schreef een roman. Twee zussen, een gedachte. De liefde straalt er vanaf in het emotionele gesprek.