De nieuwe Lef ligt in de winkel!
Javier Guzman is in het nieuws vandaag en er wordt hevig over hem gespeculeerd. De eerste reactie van zijn manager Dries Floris was er een waarvan je nekharen overeind gaan staan. Maar wat blijkt? Zijn woorden werden behoorlijk verdraaid door de Telegraaf.
Het ligt allemaal net iets genuanceerder. Floris: 'Ik ontken niet dat hij soms drinkt, maar het is echt niet zo dat hij voor elke show een paar pinten naar binnen hijst. Zo staat het er nu wel, maar dat kan helemaal niet. Javier is verslaafd. Drinken is verschrikkelijk voor hem.'
Lees de volledige blog hier.
De gemeente Groningen probeert als eerste stad rookvrij te worden. Het college is voor en vandaag stemt de gemeenteraad hierover.
In de film To The Bone, die vanaf 14 juli te zien is op Netflix, speelt de Britse actrice Lily Collins een meisje met anorexia. Om de rol zo waarheidsgetrouw mogelijk neer te zetten, moest ze behoorlijk wat afvallen. Pijnlijk genoeg complimenteerden mensen in haar omgeving haar met haar magere lichaam. De actrice zelf vond dat shocking. ‘Dit is de reden waarom dit probleem bestaat’, vertelde ze later tegen haar moeder.