De nieuwe Lef ligt in de winkel!
Ivan L. Moody, de zanger van Five Fingers Death Punch die in juni in 013 Tilburg duizenden fans woedend achterliet, is terug in het zadel als frontman. Hij liet zich opnemen in een verslavingskliniek en naar eigen zeggen gaat het nu weer goed met hem.
Destijds verklaarde hij: ‘Het zou niet eerlijk zijn tegenover zowel de andere bandleden als de fans om door te gaan in mijn huidige toestand. Eén van de ergste dingen van verslaving is de eenzaamheid die je voelt, dus wetende dat ik de steun heb van de band en de fans motiveert mij. Ik ben vastberaden om beter te worden zodat ik zo snel mogelijk weer terug op het podium kan staan.’ In juni gaf de band volgens fans een rampzalig optreden. De sfeer was niet goed en Moody verliet een half uur voor het eind van de show het podium onder boe-geroep. Daarna verklaarde hij dat hij kampte met verslavingsproblemen en liet hij zich opnemen in een kliniek.
23/08/2017
De zomervakantie is in volle gang. Voor de meeste mensen zijn dat dé weken in het jaar waar vol verwachting naar toe wordt geleefd. Rust, plezier, gezellligheid en genieten zijn de hoofdthema's. Doen waar je zin in hebt en loslaten waar je geen zin in hebt. Al heeft Corona er wel een klein stokje voor gestoken.
De ‘zombie drug’, een mix tussen fentanyl en het verdovingsmiddel voor vee xylazine, wordt door het Witte Huis bestempeld als een ernstige bedreiging voor de samenleving. De drug is in opkomst in Amerika en zou meer verslavend en dodelijker zijn dan andere middelen.
De mooie zusjes Noort hebben alles mee in het leven. Zo gelijkmatig en gewoontjes als hun jeugd verloopt, zo bizar en verschillend zijn hun volwassen levens. Saskia ontpopt zich als dé bestsellerauteur van Nederland. Terwijl Marieke afglijdt in de zwarte kant van het leven. Om uiteindelijk weer als échte zussen samen te komen.