De nieuwe Lef ligt in de winkel!
Om het effect van alcohol tijdens het zwemmen te laten zien, voerden de Zweedse wereldkampioenen synchroonzwemmen hun oefeningen dronken uit. Dit om te laten zien dat zelfs de besten zo in gevaar kunnen komen.
Het aantal doden door verdrinking ligt erg hoog in Zweden. Van de 137 mensen die vorig jaar verdronken in het Scandinavische land, waren de meesten mannen van middelbare leeftijd die alcohol hadden genuttigd.
De gemeente Groningen probeert als eerste stad rookvrij te worden. Het college is voor en vandaag stemt de gemeenteraad hierover.
Het roken van shisha (waterpijp) wordt vaak gezien als gezonder alternatief voor sigaretten roken. Nu blijkt dat een pijp shisha roken net zo schadelijk is voor de gezondheid als een heel pakje sigaretten.
Er is een nieuwe documentaire over Tim, a.k.a. Avicii! Sinds december 2024 te streamen op Netflix.