De nieuwe Lef ligt in de winkel!
Phil Rudd, bekend als de drummer van AC/DC, krijgt acht maanden huisarrest omdat hij een voormalige werknemer met de dood heeft bedreigd. Tijdens een huiszoeking werd crystal meth en wiet bij hem aangetroffen. De rechter waarschuwt dat hij alsnog de cel ingaat als hij de komende maanden drank of drugs gebruikt.
De 61-jarige drummer mag zich tevreden stellen met de uitspraak, hij riskeerde een celstraf van zeven jaar omdat hij verdacht werd van een poging om een huurmoordenaar in te schakelen. Daar was echter geen bewijs voor. Rudd was ontevreden over de release van zijn solo-album. Vervolgens bedreigde hij de medewerker, maar volgens zijn advocaat ging het slechts om een boos telefoontje.
Inmiddels heeft AC/DC de drummer vervangen door Chris Slade. Daar zijn ze tot nu toe erg tevreden mee en het lijkt er niet op dat Rudd welkom is om terug te komen. Misschien maar weer eens een solo-album opnemen?
De zomervakantie is in volle gang. Voor de meeste mensen zijn dat dé weken in het jaar waar vol verwachting naar toe wordt geleefd. Rust, plezier, gezellligheid en genieten zijn de hoofdthema's. Doen waar je zin in hebt en loslaten waar je geen zin in hebt. Al heeft Corona er wel een klein stokje voor gestoken.
De ‘zombie drug’, een mix tussen fentanyl en het verdovingsmiddel voor vee xylazine, wordt door het Witte Huis bestempeld als een ernstige bedreiging voor de samenleving. De drug is in opkomst in Amerika en zou meer verslavend en dodelijker zijn dan andere middelen.
De mooie zusjes Noort hebben alles mee in het leven. Zo gelijkmatig en gewoontjes als hun jeugd verloopt, zo bizar en verschillend zijn hun volwassen levens. Saskia ontpopt zich als dé bestsellerauteur van Nederland. Terwijl Marieke afglijdt in de zwarte kant van het leven. Om uiteindelijk weer als échte zussen samen te komen.