De nieuwe Lef ligt in de winkel!
Phil Rudd, bekend als de drummer van AC/DC, krijgt acht maanden huisarrest omdat hij een voormalige werknemer met de dood heeft bedreigd. Tijdens een huiszoeking werd crystal meth en wiet bij hem aangetroffen. De rechter waarschuwt dat hij alsnog de cel ingaat als hij de komende maanden drank of drugs gebruikt.
De 61-jarige drummer mag zich tevreden stellen met de uitspraak, hij riskeerde een celstraf van zeven jaar omdat hij verdacht werd van een poging om een huurmoordenaar in te schakelen. Daar was echter geen bewijs voor. Rudd was ontevreden over de release van zijn solo-album. Vervolgens bedreigde hij de medewerker, maar volgens zijn advocaat ging het slechts om een boos telefoontje.
Inmiddels heeft AC/DC de drummer vervangen door Chris Slade. Daar zijn ze tot nu toe erg tevreden mee en het lijkt er niet op dat Rudd welkom is om terug te komen. Misschien maar weer eens een solo-album opnemen?
Het roken van shisha (waterpijp) wordt vaak gezien als gezonder alternatief voor sigaretten roken. Nu blijkt dat een pijp shisha roken net zo schadelijk is voor de gezondheid als een heel pakje sigaretten.
De gemeente Groningen probeert als eerste stad rookvrij te worden. Het college is voor en vandaag stemt de gemeenteraad hierover.
De zussen Eva (34) en Renee (29) Kelder debuteerden in mei 2014 tegelijkertijd met een boek. Algemeen thema: er niet willen zijn en je niet goed genoeg voelen. Bij Renee resulteerde dat in een autobiografie over haar ghb-verslaving. Eva schreef een roman. Twee zussen, een gedachte. De liefde straalt er vanaf in het emotionele gesprek.