De nieuwe Lef ligt in de winkel!
Nu de Tour de France weer volop bezig is, is het voor liefhebbers wellicht interessant om nog eens stil te staan bij Marco Pantani, de flamboyante oud- tourwinnaar. De Italiaanse publiekslieveling overleed in 2004 maar zit nog steeds in diep in de harten van het publiek.
Vorig jaar verscheen een documentaire over de renner, Pantani: The Accidental Death of a Cyclist, waarin familie en voormalige collega’s over zijn turbulente carrière vertellen. In 1998 won Pantani zowel de Tour de France als de Giro d’ Italia, een ongekende prestatie. Zes jaar later overleed hij in eenzaamheid in een goedkoop hotel. Hij was al jaren verslaafd aan cocaïne. Vorig jaar werd het onderzoek rond zijn dood heropend. Hieruit bleek dat Marco Pantani is overleden aan een cocktail van medicijnen en drugs.
Pantani: The Accidental Death of a Cyclist is nu op Netflix te zien.
Het roken van shisha (waterpijp) wordt vaak gezien als gezonder alternatief voor sigaretten roken. Nu blijkt dat een pijp shisha roken net zo schadelijk is voor de gezondheid als een heel pakje sigaretten.
De gemeente Groningen probeert als eerste stad rookvrij te worden. Het college is voor en vandaag stemt de gemeenteraad hierover.
De zussen Eva (34) en Renee (29) Kelder debuteerden in mei 2014 tegelijkertijd met een boek. Algemeen thema: er niet willen zijn en je niet goed genoeg voelen. Bij Renee resulteerde dat in een autobiografie over haar ghb-verslaving. Eva schreef een roman. Twee zussen, een gedachte. De liefde straalt er vanaf in het emotionele gesprek.