De nieuwe Lef ligt in de winkel!
Het gros van de Nederlanders is voor het invoeren van maatregelen die het tabaksgebruik de kop in moeten drukken. Dat blijkt uit onderzoek van Kantar Public, dat werd gedaan in opdracht van KWF Kankerbestrijding.
Zo vindt ruim de helft (53 procent) van de ondervraagden dat de accijns op tabak verhoogd moet worden. 65 procent is voor het uit het zicht leggen van sigarettenpakjes en 55 procent vindt dat de verpakkingen neutraal moeten worden.Accijnsverhoging blijkt de meest effectieve maatregel om het roken terug te dringen. Als de prijs van sigaretten met 10 procent verhoogd wordt, daalt het gebruik met 4 procent.
20/06/2017
De gemeente Groningen probeert als eerste stad rookvrij te worden. Het college is voor en vandaag stemt de gemeenteraad hierover.
Verslaafd aan gokken: zijn opa was het, zijn vader Luc Nilis én hijzelf, al had hij dat jaren niet door. Voormalig PSV’er Arne Nilis (25) werd afgelopen jaar na één tweet gebombardeerd tot boegbeeld van de Belgische gokverslaafden. Hij pleit nu voor erkenning van het ziektemodel en betere zorg. ‘Mijn naam heeft voor- en nadelen. Nu krijg ik de kans om te spreken en iets bij te dragen.’
Als Nina speelt ze sinds jaar en dag de rol van de opstandige en eigenzinnige dochter van Ludo en Janine Sanders uit de succesvolle soapserie Goede Tijden, Slechte Tijden. Niemand zou ook maar vermoeden dat hier ooit een intens ziek en onzeker meisje onder zat. ‘Ik wist niet meer hoe ik moest leven.’