De nieuwe Lef ligt in de winkel!
De gespecialiseerde GGZ-instelling Human Concern opent in oktober een vestiging in Tilburg. Mensen met eetstoornis hoeven dan niet meer naar de randstad te reizen.
Steeds meer mensen zoeken hulp voor hun eetstoornis. ‘Dit leidt tot onacceptabel lange wachttijden. Erg schrijnend gezien het geestelijk en lichamelijk leed waarmee deze aandoeningen gepaard gaan’, aldus directeur Jouke Hoeksma. Na Amsterdam, Den Haag, Bilthoven, Zwolle en een centrum in Portugal wordt Tilburg de zesde vestigingsplaats van Human Concern. Er kunnen straks meer dan honderd patiënten geholpen worden aan de Berglandweg (voormalige locatie Berglandkliniek). Het gaat om ambulante zorg: iedereen volgt een (dag)behandeling, individueel of in groepssessies.
Datum: 23/08/2017
Het roken van shisha (waterpijp) wordt vaak gezien als gezonder alternatief voor sigaretten roken. Nu blijkt dat een pijp shisha roken net zo schadelijk is voor de gezondheid als een heel pakje sigaretten.
De gemeente Groningen probeert als eerste stad rookvrij te worden. Het college is voor en vandaag stemt de gemeenteraad hierover.
De zussen Eva (34) en Renee (29) Kelder debuteerden in mei 2014 tegelijkertijd met een boek. Algemeen thema: er niet willen zijn en je niet goed genoeg voelen. Bij Renee resulteerde dat in een autobiografie over haar ghb-verslaving. Eva schreef een roman. Twee zussen, een gedachte. De liefde straalt er vanaf in het emotionele gesprek.