De nieuwe Lef ligt in de winkel!
Vandaag (6 februari) start een online conferentie, geïnitieerd door yogaleraar en recovery expert Tommy Rosen. Het thema is: Move Beyond Addiction.
De komende zes dagen zullen dertig sprekers hun eigen ervaringen maar ook hun deskundigheid laten horen op een online platform. Je kunt je hier gratis aanmelden. Als je op deze pagina verder scrolt, zie je welke sprekers wanneer aan bod komen. De conferentie is bedoeld voor iedereen die iets met verslaving te maken heeft. Of je nu een dag of al jaren in herstel bent, een verslaafd familielid hebt, of werkzaam bent in de verslavingszorg.
Het roken van shisha (waterpijp) wordt vaak gezien als gezonder alternatief voor sigaretten roken. Nu blijkt dat een pijp shisha roken net zo schadelijk is voor de gezondheid als een heel pakje sigaretten.
De gemeente Groningen probeert als eerste stad rookvrij te worden. Het college is voor en vandaag stemt de gemeenteraad hierover.
De zussen Eva (34) en Renee (29) Kelder debuteerden in mei 2014 tegelijkertijd met een boek. Algemeen thema: er niet willen zijn en je niet goed genoeg voelen. Bij Renee resulteerde dat in een autobiografie over haar ghb-verslaving. Eva schreef een roman. Twee zussen, een gedachte. De liefde straalt er vanaf in het emotionele gesprek.