De nieuwe Lef ligt in de winkel!
Vanavond staat er een nieuwe aflevering van Taboe: Extreme Verslavingen op het programma. In de realityserie komen actieve verslaafden aan het woord over adrenaline door basejumpen, seks met vreemden, gamen en shoppen.
Het leven van de mensen in de serie wordt beheerst door opzienbarende verslavingen. Actieve verslaafden worden geholpen in hun herstel om de vicieuze cirkel te doorbreken en hun verslaving achter zich te laten.
Er komen verslavingen en levensstijlen aan bod die in sommige culturen worden aanvaard, maar in andere culturen worden verafschuwd of verboden. Over de verdere invulling van het programma van vanavond en het wezenlijke verslavingsaspect van shoppen en adrenaline konden de woordvoerders van RTL geen verdere informatie verschaffen. Het programma wordt om 22u22 uitgezonden op RTL5.
Het roken van shisha (waterpijp) wordt vaak gezien als gezonder alternatief voor sigaretten roken. Nu blijkt dat een pijp shisha roken net zo schadelijk is voor de gezondheid als een heel pakje sigaretten.
De gemeente Groningen probeert als eerste stad rookvrij te worden. Het college is voor en vandaag stemt de gemeenteraad hierover.
De zussen Eva (34) en Renee (29) Kelder debuteerden in mei 2014 tegelijkertijd met een boek. Algemeen thema: er niet willen zijn en je niet goed genoeg voelen. Bij Renee resulteerde dat in een autobiografie over haar ghb-verslaving. Eva schreef een roman. Twee zussen, een gedachte. De liefde straalt er vanaf in het emotionele gesprek.