De nieuwe Lef ligt in de winkel!
In Engeland is het laagste percentage rokers ooit geregistreerd. In 2015 rookte 16,9 procent van de Engelse volwassenen. In 2012 was dit 19,3 procent.
Dat meldden verschillende Britse media. De daling zou te danken zijn aan de populariteit van de e-sigaret. De verkoop van deze sigaretten steeg afgelopen jaar, terwijl producten als nicotinepleisters en –kauwgom minder in trek waren.
Datum: 21/09/2016
De gemeente Groningen probeert als eerste stad rookvrij te worden. Het college is voor en vandaag stemt de gemeenteraad hierover.
In Noord-Nederland hebben ze mazzel: daar is de zomervakantie al aangebroken. De rest van het land moet nog even doorploeteren, maar dan mogen ook zij met de benen omhoog. Om iedereen alvast in de zomerstemming te brengen, hebben we een lijstje voor je samengesteld met zonnige nummers van artiesten in herstel. Feel the music!
Supermarkten hebben in 2024 voor het eerst minder omzet gedraaid dan het jaar ervoor. Dit lijkt te komen door het tabaksverbod dat vanaf juli inging.