De nieuwe Lef ligt in de winkel!
Herstellend verslaafde Todd Crandell ruilde zijn verslaving in voor triatlon. Hij was in 2008 de enige deelnemer die de extreme triatlon op Hawaii afrondde. In drie dagen fietste hij 420 kilometer, liep hij 85 kilometer en zwom hij 10 kilometer.
Crandell was verslaafd aan cocaïne en heroïne. Daarbij dronk hij veel. Verschillende keren werd Crandell gearresteerd. Na de derde arrestatie kwam zijn keerpunt. Hij besloot te stoppen met drank en drugs en verving deze door triatlon. In 1999 rende hij zijn eerste. Tegenwoordig is Crandell één van de succesvolste ‘extreme atleten’ ter wereld. Hij deed mee aan extreme triatlons (zogenoemde Ultraman en Ironman triatlons) over de hele wereld. Daarnaast gebruikt de sporter zijn verhaal om anderen te helpen. Hij richtte de stichting Racing for Recovery op. Hiermee probeert hij andere verslaafden te bereiken en ze te helpen om te stoppen met het gebruik van verslavende middelen door zich te richten op sport.
Datum: 09/09/2016
De gemeente Groningen probeert als eerste stad rookvrij te worden. Het college is voor en vandaag stemt de gemeenteraad hierover.
In de film To The Bone, die vanaf 14 juli te zien is op Netflix, speelt de Britse actrice Lily Collins een meisje met anorexia. Om de rol zo waarheidsgetrouw mogelijk neer te zetten, moest ze behoorlijk wat afvallen. Pijnlijk genoeg complimenteerden mensen in haar omgeving haar met haar magere lichaam. De actrice zelf vond dat shocking. ‘Dit is de reden waarom dit probleem bestaat’, vertelde ze later tegen haar moeder.